Predstavujeme sa

O NAŠOM KLUBE

Skupina stolnotenisových nadšencov sa spojila a založila v máji 2009 stolnotenisový klub s názvom STK DNV.
Vďaka podpore mestskej časti Devínska Nová Ves a riaditeľky Základnej školy Ivana Bukovčana, Mgr. Renáty Balogovej, našiel klub vyhovujúce podmienky pre svoju činnosť v priestoroch školy.
Poslaním klubu je vytvárať podmienky pre uspokojovanie záujmov a potrieb svojich členov a ostatnej verejnosti v oblasti stolného tenisu, ktoré prispievajú k získaniu a rozvoju pohybových zručností, schopností, teoretických vedomostí, k upevňovaniu fyzického a duševného zdravia, formovania osobnosti a k spoločensky vhodnému tráveniu voľného času. Klub chce pokračovať v tradícii stolného tenisu v Devínskej Novej Vsi, kde sa v šatniach miestnej tehelne hrával stolný tenis a hrala sa tu i ligová súťaž. Z tejto liahne vzišiel aj prvoligový hráč Gabo Fratrič.
V súčasnej dobe klub tvoria družstvá dospelých, dorastencov a žiakov, ktoré hrajú takmer všetky ligové súťaže od prvej ligy až po deviatu ligu a dorasteneckú extraligu.


© 2022 Stolnotenisový klub Devínska Nová Ves. Všetky práva vyhradené.
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky